O Mane

wEFdDlMgomane_mob

Výsledok zahustenia vlasov je vďaka dostatočnému výberu odtieňov  i samotnej technológii tak prirodzený, že nikoho ani nenapadne, že sa nejedná o vaše vlasy. Bojíte sa, že zaprší a bude po paráde? Zahustené vlasy s Mane odolajú vlhkosti i pri športe, a to vrátane potápania! Rozlúčte sa s riedkymi vlasmi a pozdravte svoje nové sebavedomie.

 

D6Jrud8A
_cj6gX8w

Čo všetko vie Mane vlasový zahusťovač?

- Maskuje vypadávanie vlasov

- Okamžite zahustí riedke vlasy

- Vracia objem jemným vlasom

- Kryje šediny i výrastky farbených vlasov

Group 327OCQGXsjg

 

Produkty Mane sa narodili v Londýne už v 80. rokoch. Na začiatku sa sprej pre zahustenie používal výhradne na kozmetických klinikách špecializovaných na transplantáciu vlasov. Až neskôr sa jeho benefity podarilo prinieť aj širšej verejnosti. Pre veľký úspech potom prvý produkt v podobe vlasového zahusťovača Mane doprevadzala ešte celá rada ďalších výrobkov ako boli zahusťovacie vlákna alebo kofeinový šampón pre posílenie vlasov s kondicionérom. Základným produktom ale zostává Mane vlasový zahušťovač, ktorý doplňuje ešte Mane sealer-fixátor predstavující krok 2 pri aplikácii, pretože posiluje trvanlivosť zahustených vlasov a odolnosti proti vonkajším vplyvom.

 

nmveVjYg

nIyo7lCA

Prečo sa na Mane môžete spoľahnúť?

Mane je malý kozmetický zázrak a skvelé riešenie pre jemné či rednúce vlasy bez ohľadu na pohlavie či vek užívateľa. Okamžite vie zahustiť riedke vlasy, priniesť objem jemným vlasom a dokonca prekryje i šediny.

Aplikácia

Aplikácia má len 5 krokov, a tak ju hravo zvládne každý.

Chcete nové sebavedomie a dobrý pocit zo svojich vlasov len za 30 sekúnd? Mane to zvládne!

VIAC info

Farby

Mane vlasový zahusťovač sa ponúka v 12 farebných odtieňoch. Každý si tak jednoducho vyberie ten, ktorý najlepšie zodpovedá jeho prirodzenej farbe vlasov.

VIAC o Farbách