Aplikácia

aplikaceaplikace-mobil

Mane vlasový zahusťovač obsahuje jemné zafarbené mikro fragmenty, ktoré obalia pôvodné vlasy jemnou vrstvou. Zahusťovač sa potom zafixuje vlasovým sealerom-fixátorom. Výsledkom je silnejšia štruktúra, bohatší objem a prirodzený vzhľad vlasov. 2 spreje, 30 sekúnd práce a je hotovo!

Aplikácia je jednoduchá a rýchla, stačí nasledovať pár jednoduchých krokov:

1.

Umyte si vlasy za použitia šampónu i kondicionéru a nechajte je úplne uschnúť.

2.

Vlasy dôkladne prečešte hrebeňom. V mieste, kam sa chystáte produkt aplikovať, vyčešte vlasy smerom hore a držte ich v tejto pozícii.

3.

Mane vlasový zahusťovač poriadne pretraste a začnite s jeho aplikáciou ku korienkom vlasov, nie priamo na pokožku. Pokračujte, pokiaľ nedosiahnete požadovaného výsledku.

4.

Opakujte na všetkých miestach, ktoré potrebujú zahustiť.

5.

Po zaschnutí prípravku zafixujte efekt Mane vlasovým sealerom.

Group 328OCQGXsjgfixator

_cj6gX8w

Fixátor Mane

Fixátor Mane slúži k dôkladnému upevneniu vlasových mikro-fragmentov na vlasoch. Používa sa len dohromady s Mane vlasovým zahusťovačom Mane. Obsahuje špeciálne mikro-spojovacie prvky slúžiace k uchyteniu mikro-vlákien k vlasom. Ako bonus dodáva tiež skvelú odolnosť voči vetru, vode i potu. Len vďaka nemu tak vaše zahustené vlasy spoľahlivo vydržia všetky športové aktivity.

Rady k používaniu vlasového zahusťovača Mane:

- Pred aplikáciou produktov Mane vlasy prečešte hrebeňom. Po aplikácii je vhodnejšie spoľahnúť sa len na svoje ruky či prsty. Hrebeň by totiž nanesené vlákna mohol vyčesať. Po zaschnutí fixátora už môžete vlasy upravovať opäť aj hrebeňom.

- Vlasy prečesávajte hrebeňom alebo kefou najskôr po úplnom zaschnutí fixátora Mane. Vyhnete sa tak nepríjemnému ťahaniu vlasov, ku ktorému pred zaschnutím produktu môže prísť.

- Ideálne je celý výsledok po zaschnutí fixátora Mane vyfénovať.

- Po použití produktov Mane je možné vlasy upravovať, tak ako máte vy zvyku. Používanie prípravkov ako sú vlasové gély, pasty, vosky či lesky nepredstavuje žiadny problém.

- Produkty Mane odstránite z vlasov jednoducho za pomoci akéhokoľvek šampónu. Pokiaľ sa ale o svoje vlasy chcete starať a nabudiť ich rast i zvnútra, doporučujeme priamo kofeínový šampón Mane.

fixace
_cj6gX8w

Prečo se na Mane môžete spoľahnúť?

Mane je malý kozmetický zázrak a skvelé riešenie pre jemné či rednúce vlasy bez ohľadu na pohlavie či vek používateľa. Okamžite vie zahustiť riedke vlasy, priniesť objem jemným vlasom, a dokonca prekryje i šediny.