Infolinka: 0944 330 203
Pracovné dni: 8:00-16:00

Doporučenie a Rady

Riedke vlasy

Použitie prípravku je predovšetkým zamerané na riešenie problémov riedkych vlasov. Riedka línia vlasového porastu po celkovej aplikácii získa väčší objem a tým zosilní jeho celkový objem. S použitím Mane Vlasového zosiľňovača dosiahnete dokonalé zakrytie vlasových lysín ako aj presvitajúcej pokožky.

Jemné vlasy

Mane Vlasový zosiľňovač je tiež určený pre jemné vlasy, kedy po jeho použití okamžite dochádza k efektu zosilnenia Vašich existujúcich vlasov. Zahusťujúce mikročiastočky fungujú ako zosilňovací prvok, ktorý dodá objem každému vlasu zvlášť.

Farbené vlasy

Aplikácia na farbené vlasy je možná a v podstate je rovnaká ako pri štandardnom použití. Pre výber najvhodnejšieho odtieňa, prosím použite našu vzorkovnicu farieb, viď záložka Aplikácia a Farby, ktorá je poskladaná do základnej farebnej škály stredoeurópskych prírodných vlasov.

Melíre

Pri melíroch štandardne odporúčame vybrať taký odtieň vlasov, ktorý prevláda. Pokiaľ sú melíre veľmi výrazné, potom odporúčame aplikáciu po jednotlivých farebných prameňoch v daných odtieňoch. Pokiaľ je Váš účes kratšieho strihu, najideálnejšia aplikácia je až ku korienkom. Výber farebného odtieňa by sa mal riadiť odtieňom vlasov pri korienkoch. Ak je Váš účes dlhšieho strihu, odporúčame vybrať si prevládajúci odtieň, alebo sa zamerať na niekoľko dominantných odtieňov a aplikovať ich po jednotlivých prameňoch, ktoré chcete zosilniť najviac. V tomto prípade odporúčame nanášať tzv. postrekom, kedy by prameň vlasov mal byť zdvihnutý a prípravok nanesený od korienkov smerom hore. Odporúčame tiež každý prameň celkovo upevniť určeným Sealerom a po jeho zaschnutí sa nebojte vlasy prečesať a fénovať.

Vyrastené vlasy

Mane Vlasový zosiľňovač je vhodný aj na zakrytie vyrastených vlasov, ku ktorému dochádza v priebehu medzi farbením vlasov. Veľmi dobré skúsenosti máme s tmavšími odtieňmi. V tomto prípade nanášajte prípravok priamo k vyrastajúcim korienkom.

Dlhé vlasy

Pri aplikácii na dlhé vlasy odporúčame nanášať prípravok po jednotlivých prameňoch. Pri nanášaní na každý prameň by mala byť aplikácia kompletná vrátane Sealera. Najlepšie skúsenosti máme vtedy, keď každý kompletne aplikovaný prameň je následne aj dobre prečesaný. Pri celoplošnej aplikácii na celú hlavu odporúčame začať s aplikáciou vzadu a postupovať smerom dopredu. Mane Vlasový zosiľňovač je vhodný aj na zakrytie vyrastených vlasov, ku ktorému dochádza v priebehu medzi farbením vlasov. Veľmi dobré skúsenosti máme s tmavšími odtieňmi. V tomto prípade nanášajte prípravok priamo k vyrastajúcim korienkom.

Krátke vlasy

Mane Vlasový zosiľňovač funguje najlepšie pri dĺžke vlasov 2 cm a viac. Pri použití na kratšie vlasy môže dôjsť k zvýšenému postreku pokožky, čo môže spôsobiť nepríjemný estetický efekt. Vlasy dlhé 2 cm a viac sú ideálne pre aplikáciu, pre krátke vlasy je najvhodnejšia plošná aplikácia, tak ako to môžete vidieť na našom videu.

Šediny

Mane Vlasový zosiľňovač nie je priamo určený na zakrývanie šedín, avšak z ohlasov našich zákazníkov vieme, že ak ho použijete pri šedinách dokáže ich dobre zamaskovať a zakryť.

Fénovanie

Použitie fénu alebo kulmofénu v každom prípade odporúčame, a to hlavne po kompletnej aplikácii vrátane spevňujúceho Sealera. Vlasový fén je možné použiť aj na rýchlejšie zaschnutie vlasového Sealera počas aplikácie.

Kulmovanie a žehlenie

Naopak, nemôžeme odporučiť použitie vlasových žehličiek a klasických kuliem, lebo pri vysokej teplote by mohlo prísť k poškodeniu vlasov, pretože prvky, ktoré prípravok obsahuje, nie sú prispôsobené pre tepelne vysokú záťaž.

Umývanie prípravku

Prípravok je jednoducho umývateľný bežnými vlasovými šampónmi.

Doba trvanlivosti na vlasoch

Mane Vlasový zosiľňovač zostáva upevnený na vlasoch až do umytia vlasov.

Zloženie prípravku

Jeho zloženie obsahuje látky ktoré boli testované a sú používané vo všetkých kozmetických výrobkoch ako je rúž,či make-up. Všetko spĺňa podmienky nariadení EU. Vzhľadom k tomu, že je to aerosol, aplikujte prosím v dobre vetranej miestnosti. Zloženie Mane Vlasového zosiľňovača je nasledovné: Butane, Isobutane, Alcohol Denat., Propane, Isopentane, Dimethicone, Talkum, Silica, +/- CI 77891,CI 77491, CI 77499, CI 77266

V žiadnom prípade neobsahuje akryláty.

Dlhodobé používanie prípravku

Prípravok je testovaný pre dlhodobé používanie, jeho zloženie nijako vlasy nepoškodzuje. Prípravok je používaný dlhodobo mnohými zákazníkmi a nebol zaznamenaný žiadny prípad negatívneho pôsobenia na existujúcu kvalitu vlasov.

Výber odtieňa

Prípravok Mane je dodávaný v 11-tich farebných odtieňoch (viď zložka Aplikácie a farby) a zodpovedá klasickej kaderníckej farebnej škále stredoeurópskeho typu vlasov.

Pre dokonalý výsledok

Prípravok Mane aplikujte na umyté a suché vlasy. Sprej s prípravkom dobre pretrepte. Aplikáciu začínajte po menších dávkach. Aplikujte z ďiaľky 15-20 cm. Vo chvíli keď dosiahnete cielené zakrytie, aplikujte upevňovací sealer a nechajte zaschnúť. Tento proces môžete urýchliť použitím fénu. Po úplnom zaschnutí vlasy dobre prečešte. Platí pravidlo: čím viac češete, tým lepší výsledok dosiahnete. Vhodné je vlasy prefúknuť fénom, aby sme sa zbavili prebytočného zosiľňovača, ktorý sa nepodarilo prichytiť k vlasom. Po úspešnej aplikácii by Vaše vlasy mali vyzerať prirodzene a po prečesaní iba rukou či prstami by na nich nemali zostať žiadne výrazné zvyšky mikročiastočiek. Až po kompletnej aplikácii môžete použiť ďalšie fixačné alebo stylingové prípravky tak, ako máte vo zvyku. Veľmi dobré skúsenosti máme s ľahkým pridaním lesku, ktorým nemôžete nič pokaziť.

Prípravok Mane ako liek

Radi by sme tu uviedli, že Mane Vlasový zosiľňovač je zázračný liek na rast vlasov, ale bohužiaľ tomu tak nie je. Prípravok je iba rýchlym a účinným pomocníkom, ako problém esteticky riešiť počas niekoľkých minút. Jedinou, nie však malou mierou náš výrobok prispieva k psychickej pohode a sebavedomiu užívateľov prípravku, čím opäť husté vlasy a účes, ktorý si zákazník pred použitím nemohol dovoliť, určite sú.

Prípravok Mane a počasie

Vlasový zosiľňovač je po kompletnej aplikácii vrátane sealera vetru, vode, dažďu a potu odolný.

Mane pri športe

Plný a veľmi aktívny životný štýl je pri používaní prípravku Mane samozrejmosťou. Naši zákazníci podrobili produkt prísnym zaťažujúcim skúškam vo všetkých odvetviach športu ako tenis, futbal, hokej, vrátane rekreačného plávania, a do dnešného dňa je iba jediný šport, pri ktorom nemôžeme prípravok odporučiť, a tým je potápanie.

Prirodzený vzhľad

Jemné, riedke alebo ubúdajúce vlasy sú pre mnoho ľudí, trpiacich týmto problémom veľkou starosťou, ktorá môže viesť až k pocitom menejcennosti a často vedie až k depresiám. Každý máme iný prístup k osobnému vzhľadu, pričom si niektorí jednoducho hlavu oholia, čo však nie je prijateľné riešenie pre väčšinu žien, alebo použijú metódy prehadzovačiek, alebo uveria zázračným kúram, ktoré "skutočne" fungujú, avšak nikdy nedosiahnu taký efekt návratu vlasov, ako keď ste boli mladí.

Jednu podstatnú vec, ktorú má náš prípravok spoločný s hore uvedeným, a to je alternatíva, keď záleží len na Vás ako ďaleko chcete prísť, čo chcete dosiahnuť a hlavne čo očakávate. Mane Vlasový Zosiľňovač nie je dokonalý, ale má pre Vás riešenie s okamžitým efektom a my iba dúfame, že pre Vás bude tou pravou odpoveďou.

info

Vaše názory

info

Alena N.:

Dnes mi poštou doručili Váš prípravok a hneď som ho aj vyskúšala - mám pre neho jediný výraz - fantastický ! Som veľmi spokojná - len som netrafila správny odtieň.


info

Martina S.:

Tak taký rozdiel som skutočne nečakala. Netušila som, že niečo také vôbec existuje alebo, že by bol taký efekt vôbec možný. Som veľmi spokojná.


info

Standa M.:

Ďakujem, je to naozaj skvelý výrobok, som maximálne spokojný a teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.


info

Milan P.:

Pozdravujem.. a ďakujem za dodaný Mane Vlasový zosiľňovač....podľa fotografií na Vašich stránkach som si myslel, že nie je možné dokázať taký rozdiel pred a po, ale podarilo sa .... posielam fotografie a veľmi ďakujem.


Akceptujeme karty:
Master Card Maestro Visa Visa Electron Diners Club International